Drewno Lublin

Jak nadać wnętrzu ciepły styl?

Urządzając wnętrze domu, czy mieszkania wypatrujemy sposobów, żeby wnieść do środka gorący, intymny klimat. Ciepło może pojawić się rzecz jasna tak rzeczywiście np. za pomocą kominka. Pośród rozmaitych pomysłów na ocieplenie wystroju wnętrza cudownym jest drzewo. Drewniane elementy będą harmonizować z zasobną kolorystyką wyczerpaną do wykończenia budynku, starczy tylko wybrać odpowiedni kolor drzewa. 
   Posadzkę możemy stworzyć z drewnianych paneli, bądź desek. Rynek budowlany daje dużo sposobów jej zakonserwowania i wykończenia. Od klasycznego lakierowania, przez olejowanie, po preparaty, które zabezpieczając powierzchnię sprawiają zarazem, że drewniane podłogi wyglądają jak surowe, prawdziwe deski. 
   Dobrym pomysłem są też meble korespondujące z posadzką – mogą być w całości drewniane czy też zawierać tylko drewniane detale. Dla zmniejszenia kosztów możemy wybrać opcję mebli z płyty z drewnianymi frontami. Kanapy oraz fotele mogą mieć nóżki a także stelaże z drewna. Mariaż drzewa ze szkłem jest z kolei bardzo dobrą koncepcją jeśli chodzi o stoliki kawowe, półki zawieszane na ścianie, albo regały. 
   Zależnie od potrzeb a także nastroju, możemy przekształcać wnętrze z wykorzystaniem dodatków drewnianych. Rzeźby, bądź lampy drewniane kapitalnie prezentują się w przestrzeni dziennej, tj. salonie, korytarzu, ale sprawdzą się też w sypialniach. W pozostałych pomieszczeniach możemy wykorzystać żyrandole i kinkiety zawierające elementy wykonane z drewna. Szeroki wybór takich dodatków proponuje tzw. rynek upcyklingowy, to znaczy dający drugie życie różnym przedmiotom.


Możliwość komentowania jest wyłączona.